`

שירות של שבעה כוכבים

בחיים מגיע גיל שבו אתם יכולים להתפנות לחיות את חייכם בנוחות ובהנאה מרבית. אתם מוזמנים לחיות את השנים היפות הצפויות לכם בקרב חברים, באינטימיות, בפרטיות ובביטחון, עם כל השירותים שאתם צריכים סביבכם. בבית שבעה כוכבים השירות לדייר הוא הערך החשוב ביותר, לכן כל קריאה ובקשה ייענו בזמן הקצר ביותר ובאופן האדיב והמקצועי ביותר.

דיור מוגן בהרצליה

בבית שבעה כוכבים, דיור מוגן בהרצליה קיים צוות מקצועי ומעולה עומד לרשותכם 24 שעות ביממה בדלפק הקבלה, בייעוץ ובפיקוח רפואי, בייעוץ מקצועי בנושא הכושר הגופני, בטיפולי רפואה משלימה, במסעדה האלגנטית, בשירותי הניקיון והכביסה ובשירותי ההסעה לעיר. כמו כן, עומדים לרשות הדיירים חוגים מגוונים ופעילויות תרבות מרתקות. פעילויות רבות מועברות  גם בשפה האנגלית לנווחיות הדיירים דוברי שפה זו.

במקום בריכת שחייה מקורה, ג'קוזי, חדרי כושר וספורט, פינות אירוח, מסעדה בהנהלת שף מקצועי, ספא, מכון יופי, מספרה ועוד מבחר שירותים אישיים. בבית שבעה כוכבים השירות לדייר הוא הערך החשוב ביותר. אנשי הצוות שלנו דואגים לשירות אישי ולרווחת והנאת הדיירים בדיור המוגן כל יום וכל היום מסביב לשעון וכל קריאה ובקשה נענות בזמן הקצר ביותר, בצורה האדיבה והמקצועית ביותר.שירות של שבעה כוכבים

השאירו פרטים בכדי ליצור איתנו קשר
ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי

צרו <br>
								קשר

צרו
קשר

סגרו <br>
								פנייה

סגרו
פנייה

השאירו פנייתכם

ונשוב אליכם

חייגו עכשיו

09-9610000