`

בלב הרצליה פיתוח, ליד הים ומרכזי הבילוי והפנאי המובילים בארץ, שוכן לו בית שבעה כוכבים – קומפלקס דיור מוגן מפואר ויוקרתי שמגדיר חווית מגורים, תרבות ופנאי ברמה חדשה לבני גיל הזהב. כל הפרטים בנושא עלות דיור מוגן בסטנדרט זה לפניכם.עלות דיור מוגן

גיל הזהב כשמו כן הוא

דווקא בשלב מיוחד זה בחיים, בו אנשים מתפנים מטרדות היומיום וממרוץ החיים המתיש, מתפנה גם מקום לחוות, לטעום, להרגיש וללמוד. ממרומי הגיל וניסיון החיים, מקבלים פרספקטיבה חדשה ומעצימה לגבי מה שבאמת חשוב בחיים – קשרי חברות, אהבה ומשפחתיות שנרקמים עם הסביבה, מציאת משמעות ולמידת תוכן מרגש ומרתק. 

תמחור דיור מוגן יוקרתי בשרון 

אצלנו תמצאו מגוון דירות מגורים שונות, בהתאמה לסוגי אופי, נטיות לב ומצבים שונים בהם נמצאים אנשים שונים על כן גם מחיר הדיור משתנה בהתאם לסוגי הדירות.

דירות בנות חדר וחצי, שניים או שלושה חדרים, מאפשרות לכל אחד לתכנן ולעצב בקפידה את ביתו החדש. דיור מוגן בשרון אף מציע דירות גן ודירות הפונות לים, ומאפשר לכם להמשיך וליהנות מיוקרה בלתי מתפשרת, מנוף מרהיב וקרבה לטבע. 

כשאתם משלמים עבור דיור מוגן יוקרתי אתם מקבלים בית בקומפלקס מגורים בו העיצוב המרהיב והיוקרתי כולל בריכת השחייה, הטרקלין והספרייה כל זאת מגדיר מחדש את המושג בתי אבות הרצליה.

זהו סטנדרט גבוה של אסתטיקה ושירות אדיב, חם ולבבי של צוות שאוהב את המקצוע ואת האנשים, הופכים את המקום לבית חם ומלא שמחה, באווירה מעוצבת ויוקרתית עם עלות דיור מוגן במסלולים מותאמים אליכם.

עלות דיור מוגן 

למצטרפים החדשים אלינו אנו מציעים מספר מסלולים. במסלול הפיקדון מפקיד הדייר סכום המצוי בהתאמה לדירתו. מסכום זה מנקה החברה אחוז מסוים שהינו מרכיב הפחתה שנתית. גם דמי השירותים נקבעים בהתאם לדירה וכוללים סל שירותים נרחב. כאשר הדייר מבקש הקטנה של גובה הפיקדון, ניתן לבנות מסלול מותאם של פקדון מופחת, וכנגד הפחתת סכום הפקדון, מעודכנים דמי השירותים החודשיים או סכום ההפחתה השנתית. 

דיירים שאינם מעוניינים להפקיד פקדון, יכולים לבחור במסלול השכירות החודשית, תוך הפקדת תשלום שמשמש כערובה לקיום ההסכם. תשלום זה יושב בסיומו של ההסכם עם הצמדה למדד. במקרים מיוחדים ניתן גם לבנות מסלול מותאם אישית בהתאם לנתונים הכלכליים של הדייר המעוניין להיכנס למגורים בקומפלקס. עלות דיור מוגן משתנה אם כן בהתאם לדירה, למסלול הנבחר ולנתוני הפתיחה של הדייר.

 

השאירו פרטים בכדי ליצור איתנו קשר
ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי

צרו <br>
								קשר

צרו
קשר

סגרו <br>
								פנייה

סגרו
פנייה

השאירו פנייתכם

ונשוב אליכם

חייגו עכשיו

09-9610000