`

בית אבות יוקרתי: להעניק למי שאוהבים את הטוב ביותר


בבית שבעה כוכבים, צוות מקצועי ומגוון עומד לרשות הדיירים. אנו גאים ושמחים לתת לך שירות מעולה, מכיון שאנחנו יודעים שהחזון שלנו הוא איכות החיים שלך. הצוות שלנו עומד לרשותך ומאמין שמגיע לך ליהנות מחיים מלאים, מרגשים, מעניינים, מוגנים ומפנקים כל יום וכל היום.


צוות הקבלה
שירותי קונסיירג' פרטי ניתן לכל דיירי הבית על ידי צוות הקבלה שעומד לשרותך בכל בקשה ושאלה. במסגרת זו אנו מעמידים לרשותך שירותי משרד: משלוח פקסים וצילום מסמכים, שירותי דואר, משלוח וקבלת דברי דואר רגיל ורשום.
שירות בוקר טוב, במסגרתו אנו מוודאים את שלומך בכל בוקר, שירותי הסעה ושירות להזמנת מקומות להצגות, לקונצרטים ולטיולים.


צוות המרפאה
צוות המרפאה שלנו ערוך להיענות לכל קריאה של דיירי הבית ולהעניק שירותי עזרה ראשונה 24 שעות ביממה. אנו ערוכים לתת לדיירים שירותי רופא, אחות, בדיקות מעבדה ורכישת תרופות מבית המרקחת ברמה המקצועית הגבוהה ביותר במרפאת הבית שלנו. שירתי עזרה ראשונה 24 שעות ביממה, ניתנים לכל דיירי הבית על ידי צוות המרפאה שערוך ומוכן לכל פנייה של כל אחד מדיירי הבית.

צוות האחזקה
לרשות דיירי הבית עומד צוות אחזקה לכל תקלה או צורך. אין עוד צורך להיות תלוי באיש מקצוע, חשמלאי או שרברב. אנחנו נשמח לסייע לכל דייר בתליית תמונה, בהתקנת אהיל ובכל בקשת אחזקה ונעשה כמיטב יכולתנו לתקן את כל הליקויים בדרך היעילה ביותר ובמהירות האפשרית.


צוות הביטחון
אין עוד צורך להמתין ולהיו תלוי באנשי מקצוע, חשמלאי או שרברב.
אחת הסיבות המניעות אדם לבחון את המעבר לדיור מוגן הינו החשש לביטחונו האישי. אנשי צוות הביטחון מודעים לצורך זה ופועלים מדי יום על מנת להבטיח לדיירים חיים בטוחים, רגועים ושלווים.


צוות המשק
ניקיון דירות פעמיים בשבוע, משקף באופן הברור ביותר את השוני והבידול של בית שבעה כוכבים משאר בתי הדייר המוגן. צוות משק הבית והמכבסה בבית שבעה כוכבים דואג לניקיונם של כל השטחים הציבוריים ושל דירות הדיירים. הדיירים אצלנו, באופן שונה ומבודל מכל בתי הדיור המוגן, מקבלים שירותי ניקיון פעמיים בשבוע. כמו כן, המכבסה עומדת לרשות הדיירים בבית לשימוש עצמאי או לקבלת שירותי כביסה על ידי אנשי הצוות שלנו שידאגו להביא את הכביסה נקייה ומקופלת עד לדירה הפרטית. כל אנשי הצוות שלנו פועלים על פי הקו המנחה של חברת שבעה כוכבים - שירות ברמה של שבעה כוכבים.  


הצוות המקצועי

השאירו פרטים בכדי ליצור איתנו קשר
ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי

צרו <br>
								קשר

צרו
קשר

סגרו <br>
								פנייה

סגרו
פנייה

השאירו פנייתכם

ונשוב אליכם

חייגו עכשיו

09-9610000